styczeń14

nitkt nie mówił, że będzie łatwo

dodano: 14 stycznia 2010 przez Jola Kurek


Nitkt nie mówił, że będzie łatwo. I nie jest. Noworoczne postanowienie i udział w akcji i trzeba wytrwać. Raz złamałam się. Inhaler - inhalerem ale papieros... ummm...

Weekend spędzony w fitness klubie, 3 godziny w sobotę, 3 godziny w niedzilę, żeby zmęczyć się. W niedzielę warsztaty fitness w Reebokiem, rewelacyjne zajęcia. I tak ćwiczę prawie codzinnie, pięć - sześć razy w tygodniu po 2 godziny ale teraz będzie jeszcze więcej.

Rzucanie palenia zawsze kojarzy się z nabieraniem wagi i tyciem. A ja utyć nie chę i nie mogę. Wymiana garderoby nie wchodzi w grę i zawsze trzeba zmieścić się w ulubione dżinsy.

Jedyna pozytwna rzecz jak do tej chwili to, to że nie śmierdzą mi włosy i ubrania dymem papierosowym. Mimo, że paliłam nigdy nie znosiłam smrodu dymu papierosowego. W domu, palenie na balkonie i nie ważne było, że pada, wieje wiatr, że tiry przewraca, jest mróz - balkon. Najbardziej nie lubiłam zdymionych miejsc. Teraz jest ich coraz mniej ale często było tak, że idziesz na kawę do kawiarni, otwierasz drzwi i ... smród zwala cie z nóg. Koszmar.

Myślałam, że najgorzej będzie w ciągu dnia, w pracy. Słynne pięć minut na papierosa z koleżankami, "szybkie odmóżdżenie". Jednak można wytrzymać.

 

 

 

 
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Wasze komentarze

zgłoś
arturo0099 15 stycznia 2010 arturo0099 napisał:

Wiadomo,nie jest latwo tez probowalm ale na przeszkodzie stanely mi...przerwy techniczne. aleteraz mam wspanoala dziewczyne i dzieki niej napewno uda mi sie zerwac z nalogiem. zrobimy to razem bo jest WSPANIALA. tylko nie wiem co zrobimy z przerwami technicznymi....


zgłoś
arturo0099 15 stycznia 2010 arturo0099 napisał:

piekna jest ta dziwczyna z laptopem, bardzo chcialbym ja poznac. ciekawe co tam czyta w laptopie? jaka strone odwiedza?